Loading map...

Godine Biznesi | Me Qira | Komuna e Parisit / Prane Kompleksit Olimpik

Komuna e Parisit, Kompleksi Olimpik,
Tirane, Albania
2,500€ per month For Rent
Komerciale
  • 567
  • 0
  • 7 Bedrooms
  • 5 Bathrooms
  • 650 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

 Godine Biznesi | Me Qira | Rr.Kosovareve / Prane Kompleksit Olimpik

📍 Rr.Kosovareve / Prane Kompleksit Olimpik

📐Sip. Trualli 300m2 / Sip. Ndertimi 350m
🧭 Zone Prenium
📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)
💶 2500 Euro/Muaj
• Godinë Biznesi në Qira tek Rr. Kosovareve  pranë Kompleksit Olimpik . Godina ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.
• Objekt bashkëkohor i organizuar në 2 kate , me një cilësi të lartë ndërtimi, dhe me nje organizim perfekt i sipërfaqeve të brendshme ne cdo kat.
• Godina e Biznesit është e përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesesh  si : shkolle , kopesht etj .
Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:
☎️ +355697002540

Details

Balcony: YES