Loading map...

GARSONIERE NE SHITJE TEK RR. SHYQYRI ISHMI / XHAMIA TABAKEVE

Rruga Shyqyri Ishmi,
Albania
85,000€ For Sale
Apartament
  • 130
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 40 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

GARSONIERE NE SHITJE TEK RR. SHYQYRI ISHMI / XHAMIA TABAKEVE

📍 Rruga Shyqyri Ishmi / Prane Xhamia e Tabakave

📐Sip. 40 m2

🧭 Orientimi Jug-Perendim

💶 85.000 Euro

Garsioneria dodhet ne katin e 5 te nje objekti relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Tualet dhe Ballkon.

Ka nje planimetri te rregullt  dhe eshte i sapo investuar, gjithashtu orientimi i favorshem jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 202 3999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.