Loading map...

Garsoniere | Ne Shitje | Kopshti Zoologjik / Rruga Shyqyri Brari

Rruga Shyqyri Brari, Kopshti Zoologjik, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
65,000€ For Sale
Apartament
  • 447
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 54 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Garsoniere | Ne Shitje | Kopshti Zoologjik / Rruga Shyqyri Brari

📍 Kopshti Zoologjik /  “Pavarotti “

📐Sip. 54 m2

🧭 Orientim i Favorshem

🚗 Mundesi Parkimi

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 65 000 Euro

Apartmaneti ndodhet ne katin zero te nje objekti te mireadministruar.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet .

Apartamenti eshte i restauruar totalisht: Tualete 100% te reja, Sistem Hidraulik dhe Elektrik, Parket, Dyer dhe Vetrata teper cilesore.

Apartamenti shitet 100 % i sapo arreduar me nje standarte te larte dhe teper cilesor .

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe te mireshfrytezuar .

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu mundesi perfekte edhe per investim.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540

Home Details

Internet: Yes