Loading map...

DYQAN NE SHITJE TEK KOMPLEKSI “DELIJORGJI”

Kompleksi "Delijorgji", Kompleksi "Delijorgji",
Albania
558,000€ For Sale
Komerciale
  • 445
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 101.5 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

DYQAN NE SHITJE TEK KOMPLEKSI “DELIJORGJI”
📍Kompleksi “Delijorgji”
📐 Sip. 101.5M2
🏢 Kati 0
📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE
💶 558,000 Euro
Ambienti ndodhet ne katin 0 (perdhese) pjese e kompleksit “Delijorgji”, me fasade 8m per mundesi reklamimi. Gjithashtu ka vizibilitet te larte ne zone dhe pozicionim strategjik.

Mundesi shume e mire per biznesin tuaj, gjithashtu mundesi shume e mire investimi.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.