Loading map...

DYQAN | NE SHITJE | RR. QEMAL STAFA / TEK PAZARI I RI

Rr. Qemal Stafa / Pazari i Ri, Rr. Qemal Stafa / Pazari i Ri,
Albania
200,000€ For Sale
Dyqan
  • 1123
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 64 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

AMBIENT BIZNESI / DYQAN NE SHITJE TEK RR. QEMAL STAFA / PAZARI I RI

📍 Rr. Qemal Stafa / Pazari i Ri

📐 Sip. 64m2

💶  200.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronësie, HIPOTEKE (NJESI)

Ambienti ndodhet ne katin 0 me dy aksese hyrje nga brenda dhe jashte objektit. Ambienti ka vizibilitet me pjesen e brendshme te pazarit te ri, fasade dhe akses me cdo sherbim te zones. Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes, prane qendres dhe me kalueshmeri te larte.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.