Loading map...

DYQAN | NE SHITJE | MYSLYM SHYRI / PRANE KARBURANTIT

Rr. Myslym Shyri, Rr. Myslym Shyri,
Albania
350 000 For Sale
Dyqan
  • 897
  • 0
  • 46 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

DYQAN | NE SHITJE | MYSLYM SHYRI / PRANE KARBURANTIT

📍Myslym Shyri / Prane Karburantit

📐 Sip. 46m2

💶  350.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronësie, HIPOTEKE (NJESI)

Ambienti ndodhet ne katin 0 buze rruges kryesore,organizim open space , fasade  ( 6m ) dhe akses me cdo sherbim te zones. Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes me kalueshmeri shume te larte.

Aktualisht kontrat qiraje 1100 Euro (neto).

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

No additional information.