Loading map...

DYQAN | NE SHITJE | BLV. BAJRAM CURRI / PERBALLE GJYKATES

Blv. Bajram Curri, Blv. Bajram Curri,
Albania
420 000 For Sale
Dyqan
  • 961
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 52 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

 

DYQAN | NE SHITJE | BLV. BAJRAM CURRI / PERBALLE GJYKATES

📍Bulevardi  Bajram Curri / Perballe Gjykates

📐 Sip. 52m2

💶  420.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronësie, HIPOTEKE (NJESI)

Ambienti ndodhet ne katin 0 buze rruges kryesore,organizim open space , fasade  ( 6m ) dhe akses me cdo sherbim te zones. Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes me kalueshmeri shume te larte.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Details

No additional information.