Loading map...

Dyqan | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Sheshi Wilson

Rruga Sami Frasheri / Sheshi WIlson, Rruga sami frasheri,
Albania
2,700€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 3005
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 2 Bathrooms
  • 105 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

JEPET ME QIRA DYQAN TEK RR. SAMI FRASHERI / SHESHI WILSON

📍Rr. Sami Frasheri / Tek Sheshi Wilson

📐 Sip. 105m2

💶 2700 Euro / Muaj

Ambienti ka vizibilitet me rrugen kryesore, 12m fasade dhe akses me cdo sherbim te zones, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte.

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.