Loading map...

Dyqan | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Prane Sheshit Wilson

Rruga Sami Frasheri / Sheshi WIlson, Rruga Sami Frasheri,
Albania
1,100€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 1371
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 45 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

DYQAN ME QIRA TEK RR. SAMI FRASHERI / SHESHI WILSON

📍 Rr. Sami Frasheri / Prane Sheshit Wilson

📐 Sip. 45m2

💶  1100 Euro / Ne Muaj

Ambienti ka vizibilitet me rrugen kryesore, 6m fasade dhe akses me cdo sherbim te zones, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.