Loading map...

Dyqan | Me Qira | Rr. Frederik Shiroka / Prane Bllokut te Ambasadave

Rr Frederik Shiroka,
Tirane, Albania
2,500€ per month For Rent
Bar/Restorant
  • 332
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 630 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Jepet Me Qira Ambient Komercial / Biznesi Tek RR. Frederik Shiroka  / Prane Bllokut te Ambasadave

📍Rr.Frederik Shiroka / Prane Bllokut te Ambasadave

📐 630 m2

💶 2500 Euro / Muaj

Ambienti eshte i organizuar ne 230 m2 ambient i brendshem open-space dhe 400 m2 ambient i jashtem i dedikuar per te cilat nuk paguhen detyrime ne Bashki.

Ambienti eshte shume i  pershtatshem per aktivitete te ndryshme komerciale (bar lokal, restorant, palester etj).

Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes, akses direkt me facilitetet e zones dhe me cdo sherbim te mundshem.

Ambienti eshte i sapo restauruar  dhe i gatshem per pune.

Për më shumë informacion na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Details

No additional information.