Loading map...

Dyqan | Me Qira | Komuna e Parisit / Prane Big Market

Rruga Skender Luarasi, Komuna e Parisit,
Albania
1,150€ Per Month For Rent
Dyqan
  • 1787
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 70 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

JEPET ME QIRA DYQAN TEK KOMUNA E PARISIT

📍Rr. Skender Luarasi / Komuna e Parisit / Prane Big Market

📐 Sip. 70 m2

💶 1150 Euro / Muaj

Ambienti ka vizibilitet me rrugen kryesore, 7 m fasade dhe akses me cdo sherbim te zones, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.