Loading map...

Dyqan | Ne Shitje | Rr. Sami Frasheri / Prane Sheshit Wilson

Rruga Sami Frasheri / Sheshi WIlson, Rruga Sami Frasheri,
Albania
270,000€ For Sale
Dyqan
  • 2166
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 45 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

DYQAN NE SHITJE TEK RR. SAMI FRASHERI / SHESHI WILSON

📍 Rr. Sami Frasheri / Prane Sheshit Wilson

📐 Sip. 45m2

💶  270.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronësie. (Njësi)

Ambienti ka vizibilitet me rrugen kryesore, 4m fasade dhe akses me cdo sherbim te zones, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kalimtaresh dhe automjetesh.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.