Loading map...

Dyqan | For Sale | Rr. Sami Frasheri / Prane Sheshit Wilson

Rruga Sami Frasheri / Sheshi WIlson, Rruga Sami Frasheri,
Albania
360,000€ For Sale
Dyqan
  • 1998
  • 0
  • 1 Bathroom
  • 60 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

DYQAN NE SHITJE TEK RR. SAMI FRASHERI / SHESHI WILSON

📍 Rr. Sami Frasheri / Prane Sheshit Wilson

📐 Sip. 60m2

💶  360.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronësie.

Ambienti ka vizibilitet me rrugen kryesore, 6m fasade dhe akses me cdo sherbim te zones.  Ndodhet ne nje nder zonat me te pelqyeshme te Tiranes dhe me kalueshmeri te larte kembesoresh dhe automjetesh.

Ambienti aktualisht eshte i dhene me qira 1700 euro ne muaj me kontrate 5+5 vjet.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Details

No additional information.