Loading map...

DYQAN / AMBIENT BIZNESI | NE SHITJE | RR. BARRIKADAVE / TEK 9 KATESHET

RR. BARRIKADAVE / TEK 9 KATESHET, RR. BARRIKADAVE / TEK 9 KATESHET,
Albania
930,000€ For Sale
Dyqan
  • 573
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 231 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

DYQAN / AMBIENT BIZNESI | NE SHITJE | RR. BARRIKADAVE / TEK 9 KATESHET

📍RR. BARRIKADAVE / TEK 9 KATESHET

📐 Sip. 231m2

🧭 Premium location

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶 930,000 Euro

Ambienti organizohet ne 2 kate: nga te cilat 131m2 kati 0 dhe 100m2 kati 1, gjithashtu eshte e shfrytezueshme dhe tarraca.

Aktualisht ambienti eshte i dhene me nje Qira te konsiderueshme me nje biznes te konsoliduar ne treg.

Ambienti ndodhet ne nje location perfekt ne qender te Tiranes me vizibilitet te larte me rrugen kryesore, kalueshmeri te larte kembesoresh dhe frenkuentim te larte turistesh.

MUNDESI SHUME E MIRE PER BIZNESIN TUAJ!

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Details

No additional information.