Loading map...

Bar / Lounge | Me Qira | Rr. Teodor Keko / Astir

Astir,
Tirane, Albania
3,500€ per month For Rent
Bar/Restorant
  • 177
  • 0
  • 0 Bedroom
  • 2 Bathrooms
  • 250 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Bar Lounge | Me Qira | Rr. Teodor Keko / Astir

📍Rr. Teodor Keko / Astir

📐 Sip. totale 250 m2

🧭 Zone Premium

💶 3500 Euro / Muaj

Lokali eshte i organizur ne hapesire te brendshme me sip 150 m2, sip verande te jashtme 100 m2 dhe kati i dyte i lokalit me sip 70 m2. Me dy tualete, dhome personeli, banak i madh me frigorifere specifike te instaluar nen banak. Plotesisht e investuar ne nje vlere te perafert 150 mije euro.

Eshte ne rruge kryesore, me pamje nga rruga dhe nga pjesa e mbrapme e pallatit, me hyrje nga te dyja anet. Zona ka qarkullim te larte per shkak te dendurise se pallateve dhe bizneseve te tjera perreth. Biznesi ka klientele te rregullt dhe besnike, dhe gjate pandemise ka patur stabilitet.

Nga hapesira, struktura dhe vendndodhja ambienti eshte perfekt per kompanite Brand te rrjetit te lounge-ve apo bareve te Tiranes.

Jepet me qera per shkak te pamundesise se menaxhimit nga pronari.

Ka xhiro te konsiderueshme.

Mundesi shume e mire investimi !

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 700 14 22

📩 [email protected]

Details

No additional information.