Loading map...

Apartament / Zyra / Me Qira | Sheshi Wilson

Rruga Ymer Kurti, Sheshi Wilson, Tirana,
Tirane, Albania
800€ per month For Rent
Komerciale
  • 378
  • 0
  • 110 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament / Zyra / Me Qira  / Sheshi Wilson

📍Sheshi Wilson / Rruga Ymer Kurti

📐 Sip.110  m2

🧭  Orientim i favorshem (Fushepamje e lire)

💶  800 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje objekti me ashensor i organizuar  ne 3 Ambiente te bollshem (Dhome Ndenje + Kuzhine dhe 2 Dhoma Gjumi), Koridor shperndares, 1 tualet dhe Ballkon te bollshem. Pozicioni i tij jep mundesine e reklamimit te biznesit nga rruga kryesore .

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

Ambienti eshte I pershtatshem per  Zyra Konsulence, Qender Kursesh , klinike Dentare etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 25 40
📩  [email protected]

Details

No additional information.