Loading map...

Apartament / Zyra / Me Qira | Rr.Ismail Qemali / Bllok

Rruga Ismali Qemali, Bllok, Tirana,
Tirana, Tirana 1001, Albania
1,400€ Per Month For Rent
Apartament
  • 394
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 165 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament / Zyra / Me Qira |Rr.Ismail Qemali / Bllok

📍Rr.Ismail Qemali / Bllok

📐 Sip. 165 m2

🧭  Orientim i favorshem (Fushepamje e lire)

💶  1400 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 6-te te nje objekti te ri  i organizuar  ne 4 Ambiente te bollshem (Dhome Ndenje + Kuzhine dhe 3 Dhoma Gjumi), Koridor shperndares, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën. Ambienti ka punime  shume cilesore dhe eshte i gatshem per te ushtruar aktivitetin.

I pershtatshem per  Zyra Konsulence, Qender Kursesh etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.