Loading map...

Apartament Penthouse 3+1 | Me Qira | Rr. Bill Klinton / Kodra e Diellit

Rruga Bill Klinton, Kodra e Diellit,
Albania
1,000€ Ne Muaj For Rent
Apartament
  • 1042
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 270 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

Apartament Penthouse 3+1 Me Qira Rr. Bill Kinton / Kodra e Diellit

📍  Rr. Bill Klinton / Kodra e Diellit

📐 Sip. 270 m2

🧭  Zone Premium

💶  1000 Euro/Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje kompleksi shume te mire te zones i organizuar ne: Korridor shperndares, Sallon, Ambient Kuzhine, 3 Dhoma gjumi, njera prej tyre me garderobe, 2 Tualete, 1 Depo, Lavanteri, Post Parkimi dhe 2 Veranda te bollshme me pamje spektakolare te Tiranes.

Apartamenti eshte arreduar me arkitekt ne menyre bashkekohore dhe me standarde te larta.

Ka nje organizim shume te mire dhe pozicionimi ne katin e fundit favorizon ndricimin natyral ne cdo ore te dites.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Mundesi ideale per nje jetese relaksuese dhe komode.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.