Loading map...

Apartament 2+1 | Ne shitje | Rr. Bill Klinton / Kodra e Diellit

rruga Bill Kinton,
Tirane, Albania
133,000€ For Sale
Apartament
  • 821
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 190 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament   2+1 Ne Shitje Rr. Bill Kinton / Kodra e Diellit

📍  Rr. Bill Klinton / Kodra e Diellit

📐 Sip. 190 m2

-nga te cilat  85 m2 jane verande.

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie.

💶  133 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e fundit (te gjashte) te nje pallati te ri , i organizuar ne: Korridor shperndares, Sallon, Ambient Kuzhine, 2 Dhoma gjumi, Tualet dhe Veranda e bollshme e aksesueshme nga te gjitha dhomat.

Apartamenti ka nje organizim shume te mire dhe pozicionimi ne katin e fundit favorizon ndricimin natyral ne cdo ore te dites.

Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes