Loading map...

Apartament | Ne Shitje | Rr. Ismail Qemali / Bllok

Rruga Ismail Qemali, Blloku,
Albania
220,000€ For Sale
Apartament
  • 1649
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 116 sq m
Donald Dine
Donald Dine
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 2+1 Bllok !!

📍 Rruga Ismail Qemali/ Bllok

💶  220000 Euro

📐  116 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri , i organizuar ne Dhome ndenje, 2 Dhoma Gjumi, , Garderobe, 1 ballkon dhe 1 tualet.

Me Certifikate Pronesie dhe orientim veri – perendim.

Zone e qete dhe pallat i mire-administruar. Mundesi shume e mire investimi pasi ka shume kerkesa per Qira ne ate zone .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes