Loading map...

APARTAMENT NE SHITJE NE VLORE / “MARINA BAY RESORT”

VLORE / "MARINA BAY RESORT", VLORE / "MARINA BAY RESORT",
Albania
190,000€ For Sale
Apartament
  • 1236
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 94.79 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT NE SHITJE NE VLORE / “MARINA BAY RESORT”

📍 VLORE / “MARINA BAY RESORT”

📐 Sip. 94,79m2

🚘 1 Post parkimi ne katin -1 me cmim extra.

🧭 Orientim Perendim

💶 190,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin 1, i pershtatur ne 2+1 dhe aktualisht organizohet ne dhome ndenje+kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe nje verande te bollshme me pamje fantastike nga deti. Apartamenti ofrohet bosh.

Apartamenti eshte pjese e residences se resortit “MARINA BAY” VLORE, nje resort me standart shume te larte me 5 yje ku mund te shfrytezohen lehtesisht te gjitha fasilitetet dhe sherbimet e tij.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 55 88 034

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.