Loading map...

APARTAMENT | NE SHITJE | GJIRI I LALZIT / “SAN PIETRO RESORT”

Gjiri i Lalezit, "San Pietro Resort",
Durres, Albania
258,000€ For Sale
Apartament
  • 256
  • 0
  • 1 Bedroom
  • 1 Bathroom
  • 89.3 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT | NE SHITJE | GJIRI I LALZIT / “SAN PIETRO RESORT”

📍 GJIRI I LALZIT / “SAN PIETRO RESORT”

📐Sip. 89.3 m2

🧭 Orientim Lindje – Perendim

🚘 Post parkimi ne perdorim i perfshire ne Cmim.

 💶 258.000 Euro
Apartmaneti ndodhet ne katin e trete banim ne rrjeshtin e pare te Palacinave (Godinave) 3-kateshe te Kompleksit.

Apartamenti eshte i organizuar ne Ambient Ndenje + Kuzhine, Dhome Gjumi, Tualet dhe Ballkon i bollshem me Fushe-Pamje te lire.

Apartamenti shitet i mobiluar me nje standart dhe cilesi te larte.

San Pietro Resort shtrihet në një parcelë prej 350.000 m2 dhe 1500 metra vijë bregdetare me një plazh ekskluziv. Me zonën luksoze residenciale dhe hotelin me 5 yje, ky kompleks eshte destinacioni kryesor turistik për individët dhe familjet që kërkojnë një vend për pushim, cilësi të ndërtimit dhe pamje të mrekullueshme, jo vetëm për Shqipërinë, por edhe në rajon e më gjerë.

Hoteli me 5 yje do të menaxhohet nga një emër ndërkombëtar në fushën e turizmit elitar, Melia Hotels International. Grupi spanjoll është i njohur për standardet e tij tepër të larta, shërbimet e cilësisë dhe vendpushimet ekskluzive.

San Pietro Resort është i pajisur plotësisht për të shërbyer si një oaz relaksimi dhe argëtimi për të gjithë familjen, 365 ditë të vitit.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone me kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 38 27 365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.