Loading map...

Apartament / Ambient Zyre | Me Qira | Rruga E Kosovareve

Rruga e Kosovareve, Rruga e Kosovareve,
Tirane, Albania
600€ per month For Rent
Apartament
  • 441
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 120 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

Apartament | Me Qira | Rruga E Kosovareve

📍 Rruga e Kosovareve

📐 Sip.120 m2

🧭  Orientim i favorshem

💶  600 Euro/Muaj

Ambienti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti te ri me 2 ashensor i organizuar  ne dy dhoma gjumi, Koridor shperndares, Dy tualete dhe Ballkon te bollshem , ofrohet i pamobiluar.

Ambienti ndodhet në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale për zonën.

I pershtatshem per banim ose per zyre .

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne ambient na kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 7002540
📩  [email protected]

Home Details

No additional information.