Loading map...

Apartament | Me Qira | Rezidenca Kodra e Diellit 1

Rruga Kodra e Diellit, Rezidenca Kodra,
Albania
400€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1296
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 1 Bathroom
  • 100 sq m
Donald Dine
Donald Dine
Call Agent

Share property

Description

Jepet Apartament 2+1 me Qira tek Rr. Kodra e Diellit | “Rezidenca Kodra e Diellit 1”

📍Rr. Kodra e Diellit

💶 400 Euro / Muaj

📐 100m2 + PARKIM TE PERFSHIRE NE CMIM!!

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri , eshte i organizuar ne 1 Dhome Ndenje, 2 Dhoma Gjumi, kuzhine, 1 Tualet dhe 1 ballkon.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

Home Details

Balcony: YES
Elevator: No
Parking Spaces: 1