Loading map...

Apartament Duplex | Ne Shitje | Rr. e Ullishtes / Liqeni i Thate

Rruga e Ullishtes, Liqeni i Thate,
Albania
135,000€ For Sale
Apartament
  • 618
  • 0
  • 2 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 130 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

 Okazion ! Dublex 2+1 Ne Shitje tek Liqeni i Thate / Rr. e Ullishtes

📍 Rr. e Ullishtes / Liqeni i Thate

📐 Sip. 130 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶  135.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te dhe te 5-te te nje objekti te ri ne nje zone mjaft te kerkuar, mes ajrit te paster dhe larg zhurmave te rruges me pamje nga Liqeni i Tiranes, i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine te Vecuar, 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe 2 Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mire shfrytezuar.

Apartamenti ka akses direkt Unazen e Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355672023999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.