Loading map...

Apartament / Duplex | Ne Shitje | Rezidenca “Kodra e Diellit 2”

Rr. Zallit, Rezidenca Kodra Diellit 2,
Tirana,Albania, 1001, Albania
255,000€ For Sale
Dupleks
  • 671
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 292.1 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament / Duplex | Ne Shitje | Rezidenca “Kodra e Diellit 2”

📍 Rezidenca “Kodra e Diellit 2”

📐  Sip.Apartamentit 188.1 m2 + 104 m2 Verande

🧭 Orientim i favorshem

💶  255 000 Euro

Apartamenti/Duplex ndodhet ne katin e dyte, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine,  3 Dhoma Gjumi + Garderobe e bollshme, 3 Tualete (nga te cilet njeri me ajrosje natyrale) dhe 1 Verande (cityview).

Nder zonat me te qeta ku mbizoteron ajri i paster, gjelberimi dhe pamje nga qyteti.

Kompleks shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

_____

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.