Loading map...

Apartament / Duplex | Ne Shitje | Rezidenca “Kodra e Diellit 2 / Objekti “Flutura”

Rezidenca Kodra e Diellit 2, Rezidenca Kodra e Diellit 2,
Albania
215,000€ For Sale
Apartament
  • 1853
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 243 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

Apartament / Duplex | Ne Shitje | Rezidenca “Kodra e Diellit 2/ Objekti “Flutura”

📍 Rezidenca “Kodra e Diellit 2/ Objekti Flutura”

📐  Sip. 243 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  215 000 Euro

Apartamenti/ Duplex ndodhet ne katin e dyte, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine e vecuar,  3 Dhoma Gjumi + Garderobe e bollshme, 3 Tualete , Lavanderi dhe 1 Verande (cityview).

Nder zonat me te qeta dhe te organizuara ku mbizoteron ajri i paster, gjelberimi dhe pamje nga qyteti.

Kompleks shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes