Loading map...

Apartament / Duplex 3+1 | Ne Shitje | Rr. Kavajes / “TIRANA GARDEN BUILDING”

rruga e kavajes / Poliklinika nr.9, Rruga e Kavajes,
Albania
298,000€ For Sale
Apartament
  • 2081
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 200 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

DUPLEX 3+1 NE SHITJE TEK KOMPLEKSI “TIRANA GARDEN BUILDING” Rr. KAVAJES 📍

📍Rr. Kavajes / Perballe Poliklinikes nr.9 / Prane 21 Dhjetorit

📐 Sip. 200m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶 298.000 Euro

Apartamenti / Duplexi ndodhet ne katin e 12 i organizuar ne 2 kate; Kati i pare ne Dhome ndenje, Kuzhine, Tualet dhe 2 Ballkone, Kati i dyte ne 3 Dhoma gjumi, Tualet dhe Depo.

Duplexi ka orientim te favorshem plot drite pasi eshte kend dhe ta mundeson kete fasilitet, gjithashtu te mundeson nje pamje te mrekullueshme te Tiranes.

Ky Kompleks do të ofrojë 283 apartamente 1+1, 2+1 dhe 3+1, 23 apartamente duplex, 7,300 m2 ambiente tregtare, 326 parkime, 2 kate ambiente komerciale dhe4 kate parkimi nëntokësor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.