Loading map...

APARTAMENT 4+1 | NE SHITJE | SANTORINI RESIDENCE / DRYMADES ALBANIA

Drymades Village, Drymades Village,
Albania
535,000€ For Sale
Apartament
  • 1567
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 200 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 4+1 NE SHITJE  SANTORINI RESIDENCE / DRYMADES ALBANIA

📍 Drymades Village “Santorini” / Prane “Morina Palace”

📐 Sip. 200m2

🚘 2 Poste parkimi ne katin -1

💶 535,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 dhe eshte i organizuar ne 4 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje ballkon te bollshem me fushepamje te lire. Gjithashtu jane te perfshira 2 poste parkimi ne katin -1 fare prane ashensorit.

Rezidenca Drymades Village “Santorini” eshte i pozicionuar shume prane detit (rreth 100m) me akses direkt me cdo sherbim te mundshem, hapsira te gjelberuara, pishine dhe kende sportive.

Ajo cfare vlen te theksohet eshte arkitektura e ngjashme me Santorini Greece, ku lartesia e apartamenteve arrine 5m dhe ka fushepamje te lire nga deti.

MUNDESI SHUME E MIRE BANIMI, GJITHASHTU DHE INVESTIMI PASI SIPERFAQJA ESHTE E PERSHTATSHME PER NDARJE APARTAMENTESH APO REALIZIMIN E NJE MINI HOTELI.

Për çdo pyetje, informacion apo vizitë në pronë, kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 55 88 034

📩 [email protected]

Home Details

No additional information.