Loading map...

Apartament 4+1 | Ne Shitje | Rr. Elbasanit / “Lion Residence”

Rruga e Elbasanit, "Lion Residence",
Tirane, Tirana 1001, Albania
1,111,000€ For Sale
Apartament
  • 290
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 337 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 4+1 | Ne Shitje | Rr. Elbasanit / “Lion Residence”

📍 Rr. Elbasanit / “Lion Residence”

📐 Sip. 337 m2

🧭 Orientim i Jug – Lindje

🧭  Zone Premium

💶 1.111.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje objekti PREMIUM ELITAR te sapo perfunduar, në një ndër zonat më elitare të Tiranës, akses direkt me çdo shërbim të mundshëm dhe siguri maksimale.

Apartamenti eshte i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine, 4 Dhoma Gjumi, Garderobe, Depo/Lavanderi, 3 Tualete dhe Ballkon Perimetral me pamje Fantastike nga Parku i Liqenit te Tiranes.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug – Lindje i jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate te gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone kontaktoni:

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.