Loading map...

Apartament 4+1 | Ne shitje | Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

Rezidenca Kodra Diellit2, Rezidenca Kodra Diellit,
Albania
181,000€ For Sale
Apartament
  • 245
  • 0
  • 4 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 166.04 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 4+1 | Ne shitje  tek  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📍  Rezidenca “Kodra e Diellit 2 ”

📐 Sip. 166.04 m2

🧭 Orientimi Perendim

💶  181.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne nje objekt te ri bashkohor ne fillim te ndertimeve, i organizuar ne Korridor ,Dhome Ndenje me dalje ne ballkon, Kuzhine e vecuar   , 3 Dhoma Gjumi ,njera prej te cilave eshte me dalje ne ballkon,gjithashtu dhoma martimoniale me tualet te perfshire ,  Tualeteti i dites dhe Ballkon.

Nder zonat me te qeta dhe te organizuara ku mbizoteron ajri i paster, gjelberimi dhe pamje nga qyteti.

Kompleks shumë mirë-administruar, me sistem sigurie dhe survejohet nga kamera 24 orë.

Ndodhet ne nje nder zonat me te preferuara te Tiranes.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️+355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.