Loading map...

Apartament 3+2+1 | Me Qira | Rruga Elbasanit / Perballe Postes Shqiptare

Rruga Elbasanit, Rruga Elbasanit,
Albania
700€ Per month For Rent
Apartament
  • 738
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 174 sq m
Ardit Kele
Ardit Kele
Call Agent

Share property

Description

JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+2+1 Rruga Elbasanit / Perballe Postes Shqiptare

📍 Rruga Elbasanit / Perballe Postes Shqiptare

💶 700 Euro / Muaj

📐 174 m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri me ashensor , eshte i organizuar ne  Dhome Ndenje , Kuzhine e vecuar, 3 Dhome Gjumi dhe 2 Tualete. I perfshire ne cmim gjithashtu eshte dhe 1 post parkimi .

Lokacioni perfekt, dalje direkte ne rrugen e Elbasanit .

Jepet totalisht i  mobiluar me paisje elektroshtepiake te markave me te mira.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001427
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.