Loading map...

Apartament 3+1+3 | Me Qira | Rr. Myslym Shyri

Rruga Myslym Shyri, Rruga Myslym Shyri,
Albania
780€ Per Month For Rent
Apartament
  • 1346
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 190 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

Jepet me Qira Apartament 3+1+3 tek Rr. Myslym Shyri

📍Rr. Myslym Shyri

💶  780 Euro / Muaj

📐  190 m2

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri pa ashensor. I organizuar ne dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 3 tualete, 1 depo dhe 2 ballkone.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar me nje standart modern.

Ka nje organizim shume te mire te dhomave gjithashtu orientim te favorshem me shume drite.

Cdo dhome eshte e pajisur me kondicioner gjithashtu me oxhak funksional ne sallon.

Zone e qete, me mundesi parkimi per rezidentet.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

☎️ +355695588034

 

 

Home Details

No additional information.