Loading map...

Apartament 3 + 1 + Post Parkimi | Ne Shitje | Don Bosko / Prane ”Bujtines se Gjelit”

Don Bosko,
Albania
110,000€ For Sale
Apartament
  • 441
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 132 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 3 + 1 + Post Parkimi tek Rr. Don Bosko / Prane “Bujtines se Gjelit”

📍Don Bosko / Prane ”Bujtines se Gjelit”

📐 Sip. 132m2

🧭 Orientim Jug

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  110 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti te ri me ashensor  , i organizuar ne Korridor, Dhome ndenje, Ambjent gatimi dhe ngrenie, 3 Dhoma Gjumi,  2 Tualete  dhe Ballkon te bollshem.

Pallati eshte i mireadministruar, 8 kate dhe nje kat -1 parkim nentokesor.

Organizimi eshte  perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

NE CMIM ESHTE I PERFSHIRE DHE NJE POST PARKIMI 15M2 ME CERTIFIKATE PRONESIE.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes