Loading map...

Apartament 2+1+2 Ne Shitje Rruga Frederik Shiroka / Prane Market Joena

rruga Frederik Shiroka, 21 Dhjetori,
Tirane, 1001, Albania
For Sale
Apartament
  • 495
  • 0
Bjork Lica
Bjork Lica
Call Agent

Share property

Description

Apartament 2+1+2 Ne Shitje Rruga Frederik Shiroka / Prane Market Joena

📍 Rr. Frederik Shiroka / Prane Market Joena

📐 Sip. Total 130 m2

🧭 Orientim i favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

💶  139 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje objekti te ri me ashensor dhe shume mire te administruar,  me nje location perfekt, siguri maksimale (Monitorim me kamera 24/h), dhe me akses me cdo sherbim te mundshem.

Apartamenti organizohet ne: Dhome Ndenje + Kuzhine , 2 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, Ballkon te bollshem dhe Verande me pamje te lire.

Apartamenti ofrohet bosh dhe ka nje organizim perfekt te hapesirave.

Mundesi shume e mire investimi dhe banimi.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 700 14 11
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: 2015
Stories: 4
Room Count: 2
Parking Spaces: no