Loading map...

Apartament 3+1+2 | Ne Shitje | Rr.Tefta Tashko Koco / Pazari i Ri

Rruga Tefta Tashko Koco, Pazari i Ri,
Tirane, Albania
187,000€ For Sale
Apartament
  • 1037
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 142 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE TEK Rr.TEFTA TASHKO KOCO / PAZARI I RI

📍 Rr.Tefta Tashko Koco / Pazari i RI

📐 Sip. 142 m2

🧭 Orientim Lindje – Perendim.

📜 Me dokumentacion të rregullt HIPOTEKOR.

💶  187.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje Pallati relativisht te ri me ashensor, i organizuar ne  Dhome Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete  dhe 1 Ballkon.

Apartamenti mund te sherbeje edhe per  Zyre per Biznese te ndryshme pasi ka vizibilitet me rrugen kryesore dhe akses me cdo sherbim te zones..

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.