Loading map...

Apartament 3+1+2 | Ne Shitje | Rr. Kastriotet / Casa Italia

Rruga Kastriotet, Casa Italia,
Albania
88,000€ For Sale
Apartament
  • 246
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 136 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1+2 Ne Shitje Tek Casa Italia / Rr. Kastriotet

📍 Rr. Kastriotet / Casa Italia

📐 Sip. 136 m2

🧭 Orientimi Jug

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶  88,000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati te ri me ashensor, i organizuar ne: Korridor, Dhome Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualet (1 me dritare ) dhe Ballkon .

Zona ka perspektive te larte , kompleksi eshte ndertuar ne vitin 2008, apartamenti shitet i mobiluar dhe ka investim te kryer nga vete pronari.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes