Loading map...

Apartament 3+1+2 | Ne Shitje | Rr. Don Bosko / Kompleksi “4 Gryket”

Don Bosko,
Tirane, Albania
112,000€ For Sale
Apartament
  • 297
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 140 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Shitet Apartament 3+1+2 tek Rr. Don Bosko /Kompleksi “4 Gryket”

📍Rr. Don Bosko / 4 Gryket

📐 Sip. 140m2

🧭 Orientim Perendim

📜 Me dokumentacion të rregullt Hipotekor

💶  112 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 1 banim te  nje objekt relativisht te ri. Organizohet ne Korridor,Dhome Ndenje + Kuzhine e vecuar, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete dhe Ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine qe apartamenti te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes