Loading map...

Apartament 3+1+3 | Ne Shitje | Rr. Bogdaneve / Prane Raiffeisen Bank

Rr. Bogdaneve, Prane Raiffeisen Bank,
Tirane, Albania
370,000€ For Sale
Apartament
  • 109
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 196.5 sq m
Megi Menkulazi
Megi Menkulazi
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1+3 | Ne Shitje | Rr. Bogdaneve / Prane Raiffeisen Bank

📍 Rr. Bogdaneve / Prane Raiffeisen Bank

📐Sip. 196.5 m2

🧭 Orientim i Favorshem

💶 370.000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje kompleksi te ri, i organizuar ne Dhome Ndenje + Kuzhine , 3 Dhoma Gjumi, 3 Tualete dhe Verande.

Apartamenti eshte i arreduar me nje standart teper te larte, mobilim  modern dhe paisje elektroshtepiake cilesore, Sistem Kondicionimi ne cdo dhome si dhe Punime Gipsi Ekstra.

Rifinitura të cilësisë së parë, importe Europiane, Vetrata panoramike, Hidrosanitare të inkasuara në mur si dhe dy ashensor per cdo shkalle.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001430
📩[email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Air Conditioning: Yes