Loading map...

Apartament 3+1+2 | Ne Shitje| Laprake / Blloku GINTASH

Laprake,
Tirane, Albania
110,000€ For Sale
Apartament
  • 540
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 125 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1+2 | Ne Shitje | Laprake / Blloku GINTASH

📍  Blloku GINTASH

📐 Sip neto. 125 m2

🧭  Orientimi Jug Perendim

💶  110 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 ,te nje pallati te ri ,i organizuar ne: Korridor shperndares, Sallon , Ambient Kuzhine e  vecuar , 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualet dhe 3 Ballkone.

Apartamenti eshte  totalisht i mobiluar.

Kompleksi eshte i mireorganizuar me sherbime brenda, me ambjente clodhese, dhe me mundesi parkimi.

Zona eshte prane akseve kryesore dhe ofron prane institucione arsimore, banka, spitale,

Apartamenti eshte  totalisht i mobiluar me mobilje cilesore, me sistem kaldaje.

Ka nje organizim shume te mire dhe orientimi favorizon ndricimin natyral ne cdo ore te dites.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355697001422
📩  [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes