Loading map...

Apartament 3+1+2 | Ne Shitje | Komuna e Parisit / Prane Kompleksit KIKA 1

Rruga Tish Dahia, Komuna e Parisit,
Albania
144,000€ For Sale
Apartament
  • 1282
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 144 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE TEK KOMUNA E PARISIT / PRANE KOMPLEKSIT KIKA 1

📍 Komuna e Parisit / Prane Kompleksit KIKA 1

📐 Sip. 144 m2

🧭 Orientim Veri – Lindje – Perendim.

📜 Me dokumentacion të rregullt HIPOTEKOR.

💶  144.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje Pallati relativisht te ri, me ashensor, i organizuar ne 3 dhoma Gjumi, 1 dhome ndenje me aneks gatimi dhe ambientin e ngrenjes, 2 tualete (nje nga te cilet me dritare) dhe 1 ballkon.

Ambienti i dites  eshte i hapur ku funksionet integrohen me njeri-tjetrin ndersa ambienti i nates eshte i vecuar me nje korridor te vecante.

Mundesi shume e mire banimi dhe investimi pasi zona te ofron fasilitete dhe sherbime te ndryshme.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.