Loading map...

Apartament 3+1+2 | Ne Shitje | Ish Fusha Aviacionit / Grand Park Residence

Ish Fusha e Aviacionit,
Albania
103,000€ For Sale
Apartament
  • 359
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 120 sq m
Igli Likmeta
Igli Likmeta
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1 +2 NË SHITJE TEK ISH FUSHA AVIACIONIT /  Grand Park Residence

📍 Ish Fusha Aviacionit / Grand Park Residence

📐 Sip. 120 m2

🧭 Orientim Veri Perendim

💶  103 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje objekti te ri bashkekohor, i organizuar ne Sallon + Ambjent Gatimi me dalje ne Ballkon, 3 Dhoma gjumi, 2 Tualete (njeri eshte ne dhomen matrimoniale ).

Rezidenca perbehet nga 3 godina me 11-10-8 kate, pjesa me e madhe e kompleksit  ka gjelberim dhe hapesira clodhese.

Me dy kate parkim nentokesor, nje kat sherbime.

Me termoizolim, dritare me izolim termik dhe akustik, arredim i brendshem sipas preferencave te pronarit te ardhshem.

Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355688365021
📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES
Elevator: Yes
Built In: 2021