Loading map...

Apartament 3+1+2 | Ne Shitje | Blv. Zogu i Pare / Prane Maternitetit

Bulevardi Zogu i pare, prane Maternitetit, Bulevardi Zogu i pare, prane Maternitetit,
Albania
180,000€ For Sale
Apartament
  • 1032
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 152 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE TEK BLV. ZOGU I PARE / PRANE MATERNITETIT

📍 Blv. Zogu i pare / Prane Maternitetit

📐 Sip. 152 m2

🚗 Post Parkimi + Depo Magazinimi

🧭 Orientim Jug – Lindje – Perendim.

📜 Me dokumentacion të rregullt HIPOTEKOR.

💶  180.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje Pallati relativisht te ri dhe te ri-investuar me sistem kapot, me ashensor, i organizuar ne 3 dhoma Gjumi, 1 dhome ndenje me aneks gatimi dhe ambientin e ngrenjes, 2 tualete me dritare dhe 1 ballkon i bollshem.

Ambienti i dites  eshte i hapur ku funksjonet integrohen me njeri-tjetrin, ambienti i nates eshte i vecuar me nje korridor te vecante.

Mundesi e mire banimi pasi zona te ofron fasiletete dhe sherbime te ndryshme.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.