Loading map...

Apartament 3+1+2 | Me Qira | Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”

Rruga Sami Frasheri, Kompleksi Nobis, Tirana,
Tirane, Tirana 1001, Albania
2,000€ Per Month For Rent
Apartament
  • 507
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 180 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1+2 me Qira tek Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”

📍 Rr. Sami Frasheri / Kompleksi “NOBIS”

🧭 Orientim  i Favorshem

📐 Sip. 180 m2

🚗 Post Parkimi

💶 2,000 euro / Muaj

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje nder KOMPLEKSEVE me te mire-administruar dhe PREMIUM ne Tirane me 2 ashensore ne kat i cili ofron:

• Mirembajtje te siperfaqeve te perbashketa
• Sistem i sigurise dhe i kamerave per ambjentet e perbashketa 24/7
• Mirembajtje e zones se gjelberuar
• Energji dhe uje per ambjentet e perbashketa 24/7

Apartameni eshte i organizuar ne Dhome Ndenje, Kuzhine e vecuar,  3 Dhoma gjumi, 2 Tualete dhe nje ballkon te bollshem.

🏢 Apartamenti ofrohet i mobiluar me standart dhe cilesi te larte.

Ka nje organizim shume te mire te ambjenteve gjithashtu orientim te favorshem me shume drite.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 69 382 73 65
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.