Loading map...

APARTAMENT 3+1 / NE SHITJE / VASIL SHANTO / Bulevardi Bajram Curri

Bulevardi Bajram Curri, Tirana,
Albania
140,000€ For Sale
Apartament
  • 451
  • 0
  • 120 sq m
Mario Shameti
Mario Shameti
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1 / NE SHITJE / VASIL SHANTO / Bulevardi Bajram Curri

📍Vasil Shanto | Bulevardi Bajram Curri

📐Sip. 120 m2

🧭 Orientim i Favorshem

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie (HIPOTEKE)

💶 140.000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, i organizuar ne Korridor te bollshem, Dhome Ndenje + Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, Tualet me dritare dhe Ballkon i bollshem.

Apartamenti ka nje planimetri te rregullt  dhe te mireshfrytezuar, gjithashtu orientimi i favorshem  jep mundesine te kete ndricim natyral gjate gjithe dites.

Apartamenti ka akses direkt me cdo sherbim te mundshem te zones si: shkolla, supermarket, kende lojrash etj.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni :

https://probroker.al/
☎️ +355697002540

Home Details

No additional information.