Loading map...

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK LIQENI I THATE / FZ RESIDENCE

Rruga Hamdi Sina, Liqeni i Thate,
Albania
215,000€ For Sale
Apartament
  • 86
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 182 sq m
Orges Syla
Orges Syla
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK LIQENI I THATE / FZ RESIDENCE

📍Liqeni i Thate / Rruga Hamdi Sina

📐Sip. 147 m2 + 35m2 Verande / Kati 2

💶 215,000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt pronesie, HIPOTEKE

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje objekti te ri me pamje nga Liqeni i Thate.  Organizohet ne: Sallon + Kuzhine, Korridor qe ben ndarjen e zones se dites me te nates, 3 Dhoma Gjumi ( dhoma matrimoniale eshte me tualet dhe garderobe), 1 Tualet dite dhe Depo/Lavanderi

Rezidenca eshte nje nder me ekskluzivet ne Tirane ne mes te natyres dhe qetesise, me cilesine me te larte te ndertimit dhe e konceptuar sipas nje modeli modern arkitekturor.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/
☎️ +355 67 202 3999
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.