Loading map...

Apartament 3+1 | Ne shitje | Te Xhamlliku / Sheshi Shtraus

Te Xhamlliku , Sheshi Shtraus,
Tirane, Albania
68,000€ For Sale
Apartament
  • 1614
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 1 Bathroom
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

Apartament 3+1 | Ne shitje |  Te Xhamlliku / Sheshi Shtraus

📍  Te Xhamlliku / Sheshi Shtraus

📐 Sip. 79.10 m2

💶  68 000 Euro

📜 Me dokumentacion të rregullt.

Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje objekti ekzistues ,  i organizuar ne  2 Dhoma gjumi, 1 Dhome ndenje , Kuzhine e vecuar  , 1 Tualet me dritare dhe 1 Ballkon.

Mundesi e mire banimi pasi zona eshte shume e qete dhe te ofron fasiletete dhe sherbime te ndryshme.

Per cdo pyetje, informacion apo vizite ne prone na kontaktoni.

🌐 https://probroker.al/

☎️ +355 69 382 73 65

📩 [email protected]

Home Details

Balcony: YES