Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Xhanfize Keko / Ish Profarma

Rr. Xhanfize Keko / Ish Profarma, Ish Profarma / Prane Conad,
Albania
129,500€ For Sale
Apartament
  • 466
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 3 Bathrooms
  • 151,23 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK RR. XHANFIZE KEKO / ISH PROFARMA
📍Rr. Xhanfize Keko / Ish Profarma / Prane Conad
📐 Sip. 151.23m2
🧭 Orientim i favorshem
💶 129 500 Euro
Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje objekti te ri bashkekohore me 2 ashensore ne kat, i organizuar ne Dhome ndenje dhe Kuzhine, 3 Dhoma Gjumi, 3 Tualete (2 tualete me dritare) dhe 2 Ballkone te bollshem.
Apartamenti ka nje organizim perfekt dhe planimetri te rregullt, gjithashtu orientimi i favorshem Jug-Perendim  jep mundesine qe apartamenti te kete dricim natyral gjate gjithe dites.
____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.