Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Ullishtes / Liqeni i Thate

Rruga e Ullishtes, Liqeni i Thate,
Tirane, Albania
215,000€ For Sale
Apartament
  • 1573
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 161.5 sq m
Enxhi Hasani
Enxhi Hasani
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1 NË SHITJE TEK LIQENI I THATE / Rr.Ullishtes

📍 Rr.Ullishtes / Liqeni i Thate

📐 Sip. 161.5 m2

🧭 Orientim i favorshem

💶  215 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katine 5 te nje objekti te ri, i organizuar ne Dhome ndenje, Kuzhine e vecuar, 3 Dhoma Gjumi, 2 Tualete, dhe ballkon te bollshem ne dhomen e ndenjes .

📋 Mundesi shume e mire banimi, gjithashtu dhe investimi.

_____________
Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355693827365
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.