Loading map...

Apartament 3+1 | Ne Shitje | Rr. Sami Frasheri / Prane “NOBIS”

Rruga Sami Frasheri / Prane NOBIS, Rruga Sami Frasheri,
Albania
215,000€ For Sale
Apartament
  • 1419
  • 0
  • 3 Bedrooms
  • 2 Bathrooms
  • 138 sq m
ProBroker
ProBroker
Call Agent

Share property

Description

APARTAMENT 3+1 NE SHITJE TEK  RR. SAMI FRASHERI / PRANE “NOBIS”

📍RR. SAMI FRASHERI / PRANE TURBINA / PRANE LIQENIT ARTIFICIAL

📐 Sip. 138m2

🧭 Orientim i favorshem

💶 215 000 Euro

Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me orientim shume te favorshem plot diell, i organizuar ne dhome ndenje, kuzhine e vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon te bollshem.

Apartamenti ka nje arredim bashkekohore me cilesi te larte importi.

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat elitare te Tiranes, me akses direkt me cdo sherbim te mundshem dhe prane liqenit artificial.

__________________

Për më shumë informacion na kontaktoni:
🌐 https://probroker.al/
☎️ +355695588034
📩 [email protected]

Home Details

No additional information.